Zoznam účastníkov: Klub Trojstenu po matematickom Náboji 2015

Nahlásení jednotlivci

Meno Škola Mesto Ročník
Dávid Barbora Gym. Františka Švantnera Nová Baňa Nová Baňa 4
Dagmar Bošková Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 0
Andrej Bugár Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Tomáš Bánhegyi Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Adam Dobrovič Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 2
Matúš Ferech Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Zuzana Frankovská Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Jakub Havelka Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 zmaturovaný
Ľubica Hladká Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 2
Dominik Hollý Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
Marek Homola Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 1
Nina Hronkovicova Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 4
Miroslav Ilavský Gym. Párovská Nitra Nitra 0
Juraj Jankovich Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 2
Roman Kluvanec Gym. Párovská Nitra Nitra 4
Peter Komzala Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 1
Matěj Konečný Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 4
Sára Kuťková Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 1
Michaela Leinwatherová Gym. Vazovova BA Bratislava 1 1
Jozef Liptak Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 2
Zuzka Magyarová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava zmaturovaný
Katarína Marčeková Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Michaela Marčeková Gym. Párovská Nitra Nitra 0
Hana Mertanova Piaristické gym. Trenčín Trenčín 3
Silvia Nepšinská Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Matej Parada Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 1
Daniel Pišťák Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 3
Jakub Poljovka Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 1
Michal Porubsky SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda Nitra 3
Kristína Prešinská Gym. Párovská Nitra Nitra 4
Barbara Pulmannová Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 1
Mária Rajníková Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín Trenčín 2
Peter Ralbovský Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Matej Repka Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 3
Paulína Smolárová Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Peter Súkeník Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 3
Timotej Tomandl Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
Tereza Trenčanská Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 3
peter eller Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 1
Jakub Čatloš Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Rado Švarc Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 4

Štatistiky

  • Počet účastníkov: 41
  • Rozloženie na ročníky
    • 0: 3
    • 1: 10
    • 2: 7
    • 3: 10
    • 4: 9
  • Počet obedov: 25
  • Počet prespávajúcich: 29
  • Počet spacákov: 4
  • Počet karimatiek: 18
  • Počet záujemcov o hru: 31