Zoznam účastníkov: Klub Trojstenu po Matematickom Náboji 2017

Nahlásení jednotlivci

Meno Škola Mesto Ročník
Dávid Barbora Gym. Františka Švantnera Nová Baňa Nová Baňa zmaturovaný
Ján Bartoš Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 3
Barbora Belokostolská Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Nina Benková Gym. P. de Coubertina Piešťany Piešťany 2
Viktória Bánovská Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Ivan Chlebničan Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Mária Fančovičová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Tomáš Ganz Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Katarína Gasperová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Natália Gibasová Gym. Trstená Trstená 2
Štefánia Glevitzká Gym. Nedožerského Prievidza Prievidza 2
Patrik Grexa Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Zuzka Harantová Gym. A. Merici Trnava Trnava 2
Zuzka Harantová Gym. A. Merici Trnava Trnava 2
Ema Hartmannová Gym. Nedožerského Prievidza Prievidza 2
Jakub Havelka Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 zmaturovaný
Miroslava Hladká Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Jakub Hluško Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Andrea Hurajová Gym. Tvrdošín Tvrdošín 2
Ján Huďan Gym. Veľký Krtíš Veľký Krtíš 4
Eliška Jankovičová Gym. A. Merici Trnava Trnava 2
Roberta Juriková Gym. Nedožerského Prievidza Prievidza 2
Lucia Jurinová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Lívia Jánošíková Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Adrián Kabáč Gym. Trstená Trstená 2
Erika Klčová Gym. Tvrdošín Tvrdošín 2
Jana Viktória Kováčiková Gymnázium Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 3
Kristína Krileková Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Jana Kubalová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava None
Radka Kubíková Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Alexandra Lučanská Gym. A. Merici Trnava Trnava 2
Miroslav Macko Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 1
Ivana Macková Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín Trenčín 4
Samuel Majerčák Gym. Kukučínova Poprad Poprad 1
Dalibor Matuska Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Gréta Medvecká Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Lenka Medvecká Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Lukáš Medvecký Gym. Trstená Trstená 2
Kristína Mečiarová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 4
Lívia Obtulovičová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Jaroslav Paška Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Andrea Pišútová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Matej Priesol Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Patrik Prístupný Gym. Nedožerského Prievidza Prievidza 1
Jozef Rajník Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava zmaturovaný
Mária Rajníková Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín Trenčín 4
Zdenka Rendeková Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Eduard Ruisl Gym. A. Merici Trnava Trnava 2
Sabína Samporová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Michal Sládeček Gym. Varšavská Žilina - Vlčince Žilina - Vlčince 4
Igor Smatana Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Paulína Smolárová Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Martin Starovič Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 1
Timea Szöllősová Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 1
Michal Tekeľ Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Kristian Toldy Gym. Veľký Krtíš Veľký Krtíš 4
Paulína Tomagová Bilingválne gym. Sučany Sučany 2
Lucia Tóthová Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Matej Urban Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 0
Michal Urban Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 -2
Juraj Valášek Gym. A. Merici Trnava Trnava 2
Ladislav Villám Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 4
Zuzana Világiová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Sebastian Zelienka Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Lenka Závišová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 4
petra banakova Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Jakub Čatloš Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Lukáš Čierny Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 3
Erik Řehulka Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Barbora Řimnáčová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 4
Marcel Škrabek Gym. Trstená Trstená 2
Gabriel Ščurka Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 0

Štatistiky

  • Počet účastníkov: 72
  • Rozloženie na ročníky
    • -2: 1
    • 0: 2
    • 1: 9
    • 2: 41
    • 3: 5
    • 4: 10
  • Počet obedov: 52
  • Počet prespávajúcich: 66
  • Počet spacákov: 19
  • Počet karimatiek: 32
  • Počet záujemcov o hru: 40