Zoznam účastníkov: Klub Trojstenu po Akadémií Trojstenu 2022

Nahlásení jednotlivci

Meno Škola Mesto Ročník
Viktor Balan Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava zmaturovaný
Nina Bendulová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Stanislav Bezak Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
Timotej Bezák Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Patrik Bukovský Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Sara Gasparova Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 4
Martina Gaňová Bilingválne gym. Sučany Sučany 4
Katarína Gersová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Štefánia Glevitzká Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava zmaturovaný
Lukáš Gáborik Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava zmaturovaný
Matúš Hladký Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava zmaturovaný
Jakub Hluško Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava zmaturovaný
Hana Kalabova Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Alzbeta Klimentova Gym. Poštová Košice Košice 3
Michaela Kontrišová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Matus Mlady Gym. 1. mája Malacky Malacky 4
Matej Novota Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava zmaturovaný
Jaroslav Paška Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava zmaturovaný
Klaudia Rybárová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Michal Staník Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín Trenčín zmaturovaný
Daniel Teplan Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava zmaturovaný
Michal Tomaga Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Soňa Vasiľová Gym. Kukučínova Poprad Poprad 2
Michaela Vicáňová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Matej Zigo Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
Jakub Šošovička Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 4
Martin Štěpánek Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4

Štatistiky

  • Počet účastníkov: 27
  • Rozloženie na ročníky
    • 1: 1
    • 2: 8
    • 3: 2
    • 4: 7
  • Počet obedov: 18
  • Počet prespávajúcich: 26
  • Počet spacákov: 3
  • Počet karimatiek: 10
  • Počet záujemcov o hru: 22